Wynajem agregatu prądotwórczego

Wynajem agregatów

Agregat prądotwórczy generuje energię elektryczną i może pozwolić nam na dostęp do prądu wszędzie tam gdzie nie jest to normalnie możliwe. Urządzenia nasze zasilane są najczęściej spotykaną benzyną bezołowiową 95 przez co dostęp do paliwa nie stanowi żadnego problemu, ponadto są to urządzenia bardzo mobilne i ciche, wielkością można by porównać je do walizki kabinowej. Co więcej waga około 20 kilogramów sprawia, że urządzenia są niezwykle mobilne. 

Czy obsługa jest trudna?

Za każdym razem pokazujemy jak poprawnie użytkować sprzęt, lecz są one na prawdę bardzo proste w obsłudze. Co ważne, jest to agregat wykorzystujący inwerter gwarantujący czystą falę sinusoidalną, a więc jest bezpieczny nawet dla wrażliwych urządzeń elektronicznych.

Zastosowanie agregatu

Nasz agregat o mocy maksymalnej 2200W świetnie sprawdzi się jako źródło prądu w miejscach gdzie jeszcze nie zostały podłączone do sieci energetycznej, podczas wyjazdów na pola kampingowe a także małych imprez plenerowych. Urządzenie jest bardzo ekonomiczne, posiada system sterujący obrotami silnika w zależności od obciążenia, kontrolkę przeciążenia a także niskiego stanu oleju. 

Cennik wynajmu agregatu

Oferta podstawowa

  • 1 doba – 60 zl
  • 2 doby – 80 zł
  • 3 doby – 100 zł
  • 1 tydzień – 170 zł
  • 2 tygodnie – 280 zł
  • 1 miesiąc – 430 zł

Podane ceny są cenami brutto, zawierają w sobie podatek VAT 23%.
Obowiązuje kaucja zwrotna w kwocie 400 zł.
Dostępność ograniczona, aby potwierdzić dostępność prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy